Kısmetinizi Nasıl Açacağınızı Öğrenmek İster misiniz?

Duymuşsunuzdur kısmet açtırmak için hocalara giden, muska yazdıran, özel dua ritüelleri yapanları. Hocanın ünü ne kadar çoksa, muskanın referansları ne kadar iyiyse o denli hızlı ve etkin bir şekilde çoğu da iş görür, kabul olur. Bunu plasebo etkisiyle anlamak mümkün; yani sadece “işe yarayacak” düşüncesi ile bir inanç oluşturmak. İstek ve inanç bir arada – gelmez mi kısmetlerin en alası.

Bugün artık duygu ve düşüncelerimizle realitemizi yarattığımız bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek. Peki sözde kendine bu kadar yatırım yapan modern kadınlar neden bu kadar yalnızlık çekiyorlar? İlişki sorunlarına burada hiç girmiyorum ancak şunu söyleyebilirim ilişki sorunu olmayan insan yok. Önce kısmet nasıl açılır ona bakalım.

Siz de gözlemlemişsinizdir aman aman güzel ya da vasıflı sayılamayacak hanımlar – kısmetleri açık olduğundan olsa gerek – istediklerini hayatına çekip bir de pamuk üstünde tutulurlar. Ve bakmaya kıyamayacağınız kadar güzel, çok hoş vasıflara sahip ama yapayalnız; hem de hayatını biriyle paylaşmak, evlenmek istediği halde.

Hani ne istersek onu çekerdik? Evrensel yasaya ters mi görünüyor? Yasa der ki; SEN NEYSEN ONU ÇEKERSİN, isteklerin o doğrultuda gelir. Yani kendimizi beğenmeden, sevmeden başkasından bunu beklemek pek mantıklı değil. Muska tutar olur da, ama bu ilişkide kendinizi değersiz hissetmeye devam edersiniz.

Bu durumu seanslarımda o kadar çok tecrübe ediyorum ki… Çok kısmet açmışlığım, ilişki kurtarmışlığım vardır. Yanlış anlamayın ben muska yazmıyorum, ilişki koçu hiç değilim. Sadece insanlara olumlu yönde değişim dönüşümgerçekleştirmelerinde rehberlik ediyorum o kadar. İlişki de hayatın çok önemli bir parçası olduğu için bu olumlu değişim ona da etki ediyor.
Size bu konuda kendi seanslarımdan örnek vermek istiyorum. O kadar çok rastladım ki ilk gördüğümde “ne hoş kadın”diye düşündüğüm. Sonra bir konuşuruz, kaç yıl olmuş boşanmış ya da ayrılmış, kimse dönüp bakmıyor. Hem de çok istemesine rağmen. Derine indikçe genellikle önceki ilişkilerinden kalan değersizlik, sevgisizlik, aldatılma, beğenilmeme korkuları ve affedememe yattığını keşfediyoruz. Elbette herkesin, her ilişkinin kendine özgü yapısı, yaşanmışlıkları vardır ama bu genellemeye tecrübelerimle destekleyebilirim.

İşte size modern ve etkili bir muska: İlişkilerle ilgili travmalar ve korkular üzerinde çalışmak. Kolay olmayabilir kendinizle yüzleşmek; tacizler, kürtajlar, aldatılmalar, fiziksel ve psikolojik şiddet, sevgi açlığı….  İçinizi karartmayayım ama her şey için en etkin yöntem: Geçmişi ve ondan kalan izleri bırak, enerjini değiştir, isteklerini belirle, inançla besle gerisi kolay. Kısaca bugününüzü ve geleceğinizi sabote eden ne varsa kurtulun.

KISMETİNİZ AÇIK OLSUN !

Yazımın linki.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir